PIVNICE

Stylová pivnice s masivními dřevěnými stoly a židlemi, která dodává fantastickou atmosféru nabízející jako jediná provozovna na Novojičínsku čepované tankové pivo RADEGAST 10°! Dále máme na čepu pivo RADEGAST 12° a KOZEL 11°. V nabídce je i mnoho nealkoholických a alkoholických nápojů.

V našem kolektivu pracuje profesionální personál, který umí načepovat perfektně pivo díky zaškolení od těch nejlepších výčepních z pivovaru RADEGAST.

K dispozici je největší HD projekce 2*3m s perfektním obrazem, která díky svému detailu a atmosféře v pivnici, zajišťuje návštěvníkům jedinečné sportovní zážitky. Můžeme se pochlubit všemi typy sportovních přenosů od fotbalu (Liga mistrů, 1. Česká fotbalová liga, Premier Ligue, La Liga, Serie A, Bundes Liga, Liga národů atd.), přes hokej (NHL, Extraliga, KHL), tenis (Grand Slamy, Fed Cup atd.) další sporty.

OFICIÁLNÍ CELOREPUBLIKOVÉ TURNAJE V ŠIPKÁCH DARTSCUP

CHYTRÝ KVÍZ
každý čtvrtek

VÍKENDOVÁ AKCE:

Tatarák pro 2os. (250g + 4 krajíce topinek) 140,-

Pizza (Hawai, Cardinale, Santa Lucia, Picante) 130,-

AKCE NA BARU:

3 a více druhů alkoholických nápojů v akční nabídce po celý týden !

Pro zábavu je k dispozici závodní fotbálek 4P, stolní hokej nebo profesionální kulečníkový stůl pro opravdové „fajnšmekry“.

MOŽNOST POŘÁDÁNÍ SOUKROMÝCH AKCÍ / FIREMNÍCH VEČÍRKŮ:

V pivnici je možnost rezervace jednotlivých stolů, pořádání firemních večírků oslav. Oddělený prostor v pivnici čítá až 30 lidí.